O Firmie

Dobre biuro rachunkowe, to przede wszystkim rzetelne prowadzenie księgowości oraz indywidualne podejście do klienta.

W Kancelarii Hirundo żadna firma nie "ginie w tłumie"

Aby służyć najwyższą jakością usług staramy się wejść w strukturę firmy by poznać, naszych Klientów, specyfikę branży i realia ich funkcjonowania. Wszystko po to, by jak najrzetelniej prowadzić księgi naszych klientów.

Chcemy by nasi Klienci czuli się bezpiecznie wiedząc, iż do prowadzenia ich firm zostały przydzielone  kompetentne osoby, które na stałe będą zajmowały się sprawami klienta. Nasz personel, to osoby wykształcone,  z dużym  doświadczeniem, stale podnoszące swoje kwalifikacje poprzez kursy i fachową literaturę.

Działamy zgodnie z przepisami prawa na podstawie certyfikatu Ministerstwa Finansów Nr 29776/2008 oraz posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie o wartości 15 tys. euro  i nadwyżkowe OC w zakresie ZUS i KH.
Prócz tego, by uchronić Klienta przed ewentualnymi błędami z naszej strony dokumenty oraz wyniki naszej pracy poddawane są również weryfikacji i analizie przez głównego księgowego oraz radcę prawnego.

 

Misją Kancelarii Hirundo jest

Profesjonalizm w nowoczesnej odsłonie

Oszczędzamy Państwa czas a zatem i pieniądze. Organizujemy pracę tak, by maksymalnie wykorzystać poświęcony nam czas mając świadomość, że Państwo muszą poświęcić go swojemu biznesowi.

Obalamy „stereotyp księgowego” wychodząc do Państwa z nowoczesnymi rozwiązaniami.
Jako Internetowe Biuro Rachunkowe w Krośnie proponujemy

  • wideo konferencje,
  • podgląd danych finansowych poprzez pulpit klienta,
  • organizację odbioru dokumentów,
  • transmisję danych poprzez Internet.

Pracujemy na programach firmy Insert, Comarch oraz WAPRO. U Nas możecie Państwo kupić w dobrej cenie programy sprzedażowe.

 

Wybierając Kancelarię Hirundo stawiacie Państwo na rzetelność i fachowość popartą naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

  Mnogość zagadnień które poznałam podczas 10- letniej pracy sprawiła, że wzmocniłam moje kompetencje, fachowość w praktycznym rozwiązywaniu problemów oraz odbyłam długą drogę do świadomej decyzji o realizacji marzenia jakim było otwarcie własnej Kancelarii.
Świadomej, gdyż zakres wiedzy i doświadczenia jaki posiadam oraz moich pracowników pozwala mi na wewnętrzny spokój o interesy moich Klientów.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy              

Justyna Bunar